TITLE

DESCRIPTION

Informacje

ŚWIETLICA   Dziecko samodzielnie wychodzi ze świetlicy do domu na podstawie pisemnego stałego lub okazjonalnego oświadczenia rodzica (opiekuna prawnego). Oświadczenie trzeba dostarczyć do sekretariatu. Dziecko, które samodzielnie wychodzi ze świetlicy, za każdym razem wypisuje się w Zeszycie wypisów danej klasy, znajdującym się na biurku przed świetlicą, wpisując aktualną datę i godzinę wyjścia ze szkoły. BARDZO PROSIMY RODZICÓW O KONTROLOWANIE W CZASIE ROKU SZKOLNEGO, CZY DZIECI WYPISUJĄ SIĘ ZGODNIE Z PAŃSTWA WIEDZĄ I ZALECENIAMI. Dziecko, które samodzielnie wychodzi po lekcjach lub ze świetlicy, udaje się do domu lub innego miejsca wskazanego przez rodzica. Sytuacje, gdy dziecko czeka na opiekuna więcej niż 15 minut na parkingu przed szkołą, są niedopuszczalne. Osoba odbierająca dziecko ze świetlicy ma obowiązek skontaktować się z nauczycielem świetlicy oraz poświadczyć odbiór dziecka podpisem w Zeszytach wypisów znajdujących się na biurku przed świetlicą. Rodzic (osoba upoważniona) przychodzący po dziecko do świetlicy przejmuje za nie całkowitą odpowiedzialność. Po wypisie dziecka ze świetlicy nie ma możliwości jego powrotu na świetlicę. Sytuacje, gdy dziecko po lekcjach wychodzi do sklepu czy restauracji, a potem wraca na świetlicę, są niedopuszczalne. Gdy dziecko po lekcjach przychodzi z domu na zajęcia dodatkowe, znajduje się pod opieką rodzica przed zajęciami i po nich, zaś podczas zajęć - osoby prowadzącej zajęcia dodatkowe. ŚWIETLICA W TYM ROKU SZKOLNYM JEST OTWARTA DO GODZ. 18.00. BARDZO PROSZĘ RODZICÓW DZIECI, KTÓRE ZOSTAJĄ W SZKOLE NAJDŁUŻEJ, O PRZYGOTOWANIE WIĘKSZEJ ILOŚCI JEDZENIA. Świetlica ma swoją zakładkę na stronie internetowej szkoły szkolamilenium.pl, gdzie można śledzić najważniejsze wydarzenia. Na świetlicy obowiązuje zakaz używania telefonów komórkowych, dziecko zgłasza nauczycielowi potrzebę zadzwonienia do rodziców bądź odebrania od niego wiadomości (telefony na świetlicy mogą być włączone w kieszeni lub plecaku). Na świetlicy zbieramy makulaturę na konkurs Rady na odpady i nakrętki.
  1. BASEN
Z zajęć nie mogą korzystać dzieci, które: są przeziębione (gorączka, katar, kaszel) mają choroby skóry mają niegojące się rany skóry, kurzajki itp. mają urazy kości, stawów nie posiadają stroju basenowego Ekwipunek basenowy: plecak na wszystkie rzeczy, a w nim: klapki zapakowane w osobną reklamówkę, w którą potem pakuje się buty na dwór druga reklamówka na mokre rzeczy, a w niej zapakowane: strój/kąpielówki, ręcznik, mydełko w płynie, okulary do pływania, podpisany wielkimi literami czepek (tylko imię dziecka), gumka do włosów i szczotka do włosów (dziewczynki)