TITLE

DESCRIPTION

Różne lekcje – różne pomysły

Oto wpisy i zdjęcia z przeróżnych naszych lekcji. Jesteśmy dumni z tego co już potrafimy i jesteśmy dumni z tego, co dopiero poznajemy!   Ruszamy z programem czytelniczym "Pożeracze książek polecają..." Będziemy czytać i wymieniać się książeczkami, niczym w małej bibliotece. Dzięki "Pożeraczom..." zobaczymy, że czytać warto, bo to całkiem dobra zabawa.          Tak wyglądają nasze zajęcia. Przy okazji wprowadzenie literki "ł", nie mogliśmy zrezygnować z własnoręcznie wykonanych kukiełek.         "Plastusiowy pamiętnik" - kto by pomyślał, że ukazał się w 1936 roku! To bagatela 81 lat!!! Pomimo to, pocieszka Plastuś, nadal bawi dzieci ;] Poza tym ciekawie jest poznawać historię. Co takiego robili nasi dziadkowie w szkole i jakie problemy przysparzała im stalówka?   Smutno, nastrojowo zrobiło się nam w klasie przy okazji listopadowych świąt... Jednak ta nostalgia nie może trwać długo!!! Praca w grupach, choćby to było coś związanego z pamięcią o przodkach, zawsze jest pełna entuzjazmu!     Lekcja matematyki z drewnianymi klockami zakończyła się oczywiście zabawą w tworzenie ciekawych budowli. Kasztankowy świat w naszej klasie. Trochę trudno było posługiwać się wykałaczkami i małym śrubokrętem, ale efekt był wart wysiłku. Nasz mały lasek z ludzikami i zwierzątkami bardzo się nam podoba. Mała twórczość teatralna, czyli "Na straganie" w wykonaniu uczniów z kukiełkami warzyw.   Pokazowa lekcja tenisa stołowego prowadzona pod okiem profesjonalnych graczy tenisa.     Dzień dobrego słowa, który przypadł 13 października, prawie w dniu Święta Edukacji Narodowej. Dlatego też tworzyliśmy dobre słowa związane z naszą szkołą. Lubimy ją, ponieważ.......      

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress