TITLE

DESCRIPTION

Święto Niepodległości w wykonaniu klasy IIA i IIB

Narodowe Święto Niepodległości było w tym roku wyjątkowe, o czym wiedzą nawet najmłodsi uczniowie naszej szkoły. Minęło 100 lat odkąd nasz kraj odzyskał wolność. To wspaniała okazja do tego, by w czasie obchodów święta pokazać coś wyjątkowego. Tak też się stało w naszej szkole oraz w Domu Pomocy Społecznej "Kombatant" ! A to wszystko za sprawą naszych dwóch klas: IIa i IIb. W tańcu dramie przedstawiliśmy zabory oraz niezapomniany rok 1914. Wspaniała muzyka, perfekcyjna choreografia, podniosła atmosfera to gwarant sukcesu ;] Dodajmy do tego pięknie odśpiewany hymn, uroczyste wniesienie sztandaru szkoły i mamy coś, czego nie zapomnimy przez następne 100 lat ;]  

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress