TITLE

DESCRIPTION

VI Dni Osób Niepełnosprawnych oraz Festiwal Talentów

Listopad to czas, w którym dużo uczymy się o świecie, który nas otacza. Doskonałą okazją do nauki były Dni Osób Niepełnosprawnych, które odbywały się w naszym legionowskim ratuszu. Wybraliśmy się tam pieszo, aby podziwiać przedstawienie w wykonaniu osób niepełnosprawnych. To bardzo trudne nie móc mówić, ale jak widać i tak udało się zrobić ciekawe show dla młodej publiczności. Pełni wrażeń wróciliśmy do szkoły, by opowiedzieć o różnych trudnościach, jakie napotykają osoby niepełnosprawne.   Z kolei w czasie Festiwalu Talentów posłuchaliśmy różnych utworów w wykonaniu naszych starszych kolegów i koleżanek. Jedna z uczestniczek to nasza koleżanka ze szkoły!  

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress