TITLE

DESCRIPTION

Wigilia w klasie. Działamy charytatywnie.

Wigilia klasowa to niepowtarzalna okazja do przypomnienia sobie jak wyglądają nasze tradycje oraz jak święta wyglądają w innych krajach. Poza tym udekorowaliśmy pierniczki, a wcześniej szukaliśmy szczęściarzy, którzy natrafią na pierniczek z ukrytym w środku migdałem. Tymi szczęściarzami okazali się Jaś i Adam, a w szacowaniu liczby ziarenek grochu w słoiku najbliższa wyniku była Emilka. To oczywiście tylko zabawy, a my wszyscy po prostu bawiliśmy się przy tym. Nie zapominamy także o ludziach potrzebujących pomocy. Udaliśmy się na zakupy do pobliskiego sklepu, aby odciążyć mamę chorego Aleksa, kupując mnóstwo rzeczy do pielęgnacji ciała i higieny. Cała paczka trafiła do rąk mamy Aleksa już kilka dni później.  

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress